Stiahnite si zadarmo mobilnú aplikáciu
Stiahnite si zadarmo mobilnú aplikáciu

Všetky obchody

Zoradiť podľa

Unix Žilina


Nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou originálnych a náhradných dielov pre osobné a nákladné vozidlá.

FINAL-CD Žilina - Peugeot


Spoločnosť FINAL–CD bola založená v roku 1991 v starej vidieckej autoopravovni. Vďaka každodennému nasadeniu partie ľudí, pre ktorých je práca záľubou a ktorí dnes tvoria stabilný základ spoločnosti FINAL-CD, sa firma stala najväčším slovenským predajcom nových a certifikovaných jazdených automobilov.

V roku 2014 sme predali v našich 6-tich predajno-servisných autorizovaných prevádzkach značky PEUGEOT 2000 nových a 500 jazdených vozidiel. Cez naše autoservisy prešlo len v roku 2014 až 26 000 vozidiel.

V roku 2015 sme otvorili dve najväčšie a najmodernejšie predajno-servisné centrá OPEL v Banskej Bystrici a v Bratislave.

Spoločnosť FINAL-CD pracuje s certifikátom kvality ISO 9001.

Každodenná osobná zaangažovanosť celého vedenia spoločnosti nám pomáha dosahovať maximálnu kvalitu pri predaji nových vozidiel a tiež v rámci servisných procesov. Naša snaha bola na základe výsledkov prieskumu kvality a celkovej úrovne spokojnosti zákazníkov odmenená viackrát aj na medzinárodnej úrovni. Ako jediný koncesionár v Európe sme sa stali už štyrikrát držiteľmi koncernových ocenení PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDS.
AUTORIZOVANÝ

Turboarena.sk - repas turba / predaj originálnych turbodúchadiel


Špecializujeme sa na opravu / repas turb a predaj originálnych turbodúchadiel po celom Slovensku. Fungujeme ako maloobchod a veľkoobchod.
strana z

Copyright © 2014 - 2024 Servisujeme.sk Tvorba webstránok SOTEC s.r.o.