FAQ


Aké sú poplatky za využívanie služieb portálu?

Registrácia a zobrazenie údajov a služieb servisov a autoumyvární na portáli je ZADARMO. Spoplatnené sú iba partnerské programy, ktoré je možné objednať registrovanými partnermi.

Je registrácia povinná?

Áno. Po registrácii bude partnerovi na portáli sprístupnená administrácia, v ktorej je možné meniť údaje o partnerovi, prihlasovacie údaje a údaje o prevádzkach servisov alebo autoumyvární.

Ako riešiť problémy s registráciou?

V prípade problémov s registráciou je možné, že registrovaný servis alebo autoumyváreň už existuje na portáli. V takomto prípade nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára, mailom na info@servisujeme.sk alebo telefonicky. Po overení údajov Vám sprístupníme administráciu, ktorá umožňuje zmenu údajov a pridanie nových prevádzok.

Je potrebná nová registrácia pre pridanie novej prevádzky?

V prípade, pridania novej prevádzky servisu alebo autoumyvárne už registrovaného partnera, nie je potrebná nová registrácia. V administrácii je možné pridanie novej prevádzky a jej zaradenie do kategórie podľa poskytovaných služieb.

Je možné zvýraznenie alebo TOP označenie v zozname?

Každý registrovaný partner si môže objednať platený partnerský program, ktorý umožňuje zvýraznenie, TOP označenie, prvé pozície v zozname a ďalšie služby. Partnerské programy a cenník sú na stránke pre partnerov.

Copyright © 2014 - 2023 Servisujeme.sk Tvorba webstránok SOTEC s.r.o.